Družina

 

Družina v naší škole přijímá všechny žáky od 1. do 5.ročníku. Finanční úplatu za družinu  nevybíráme. Žáci mohou trávit čas v družině do 15 hodin.

 

Mají připravený rozmanitý program. Pobývají buď ve třídě, chodí ven na hřiště, do lesa, na vycházky...  Třída je vybavena velkým množstvím her, které mohou žáci využívat. Hodně se věnují i výtvarné a kreativní činnosti, zdobení školy a jakýmkoliv společným aktivitám a práci na zahradě.  

 

K přijetí do školní družiny je třeba vyplnit přihlášku. Na ní bude zaznamenán přesný čas odchodu a informace, zda může žák odejít sám nebo v doprovodu zákonného zástupce, či jiné osoby. Informace, že může odejít  kdy chce, není považována za určení přesného času. Po svém odchodu domů se žáci již do družiny nevrací ( například, aby si ještě trochu pohráli... ).

 

ŠVP školní družiny je k nahlédnutí ve škole.

 

Přihlášky do školní družiny jsou k vyzvednutí u paní učitelky Dědičové. Pokud potřebujete, aby Vaše dítě výjimečně odešlo z družiny dříve, prosím, sdělte to písemně do ŽK. Na základě ústní žádosti nemůže být dítě samo puštěno domů. Děkujeme.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení