Družina

Družina v naší ekole přijímá všechny děti od 1. do 5.ročníku. Finanční úplatu za družinu zatím nevybíráme. Děti mohou trávit čas v družině před vyučováním ( od 6.30 do 7.30 ) a po vyučování, tj. do 15 hodin.

Mají připravený rozmanitý program. Pobývají buď ve třídě nebo chodí ven na hřiště, do lesa, na vycházky...  Třída je vybavena velkým množstvím her, které mohou děti využívat. Hodně se věnují i výtvarné a kreativní činnosti, zdobení školy a jakýmkoliv společným aktivitám. Momentálně budujeme i pergolu, jakožto novou venkovní učebnu, kterou bychom velmi rádi užívali v co největší míře.

ŠVP školní družiny je k nahlédnutí ve škole.

Přihlášky do školní družiny jsou k vyzvednutí u paní učitelky Šafrové. Pokud potřebujete, aby Vaše dítě výjimečně odešlo z družiny dříve, prosím, sdělte to písemně do deníčku. Na základě ústní žádosti nemůže být dítě samo puštěno domů. Děkujeme.

Předvolby soukromí

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.