Kolektiv školy

Ředitelka ZŠ a MŠ:

Mgr. Monika Tomášová - ČJ, AJ, M

Učitelky:

Mgr. Jitka Šafrová - Čtení a literatura, Sloh, PRV, PŘ, VL, M - logické hrátky, VV, PČ, IT, TV, školní družina

Renáta Šauerová  - učitelka MŠ

Nepedagogičtí pracovníci:

Kuchařka – Jana Jílková

Školnice – Marcela Pešková

Předvolby soukromí

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.