Přijímání dětí do školky

Kritéria přijímání dětí do mateřské školy:

děti budou přijímány v následnosti od bodu 1 po bod 5.

1. Děti, které k 31. 8. dosáhnou 5. roku věku - s trvalým pobytem ve spádové obci.

2. Děti, které k 31. 8. dosáhnou 4. roku věku - s trvalým pobytem ve spádové obci.

3. Děti, které dosáhnou 3. roku věku - s trvalým pobytem ve spádové obci.

4. Děti, které dosáhnou 2. roku věku - s trvalým pobytem ve spádové obci.

5. Děti s trvalým pobytem mimo spádovou obec - a to podle datumu narození od nejstarších po nemladší.

K předškolnímu vzdělávání může být přijato pouze dítě, které se:

1. Podrobilo stanoveným pravidelným očkováním.

2. Má doklad, že je proti nákaze imunní.

3. Nemůže se očkování podrobit pro zdravotní kontraindikaci, kterou písemně potvrdil pediatr dítěte.